مشاوره – ترام

مشاوره

شناخت کامل بازار و نیازهای مشتری در دپارتمان بازاریابی

دپارتمان بازاریابی گروه ترام وظیفه انجام تحقیقات بازار، شناسایی و انتقال نیاز مشتریان و بازار به واحد طراحی و البته ایجاد رضایت در مشتریان را بر عهده دارد.

در بخش تحقیقات بازار، آخرین روندهای بسته بندی صنایع گوناگون در بخش‏های مختلف بازار مورد بررسی قرار می‏گیرد؛ این تیم با حضور در نمایشگاه‏های مهم بین المللی (در صنایع مختلف از جمله چاپ و بسته بندی، صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی) و بازدید از سایت‏های تولیدکنندگان برتر دنیا، با استانداردها و طراحی‏های روز در صنعت چاپ و بسته بندی آشنا می‏شوند و این اطلاعات با ارزش را به منظور ایجاد بهترین راهکارها برای مشتریان در اختیار واحد طراحی قرار می‏دهند. شناسایی نیازهای بازار، مشتریان و ترجمه درخواست‏های مشتری (طبق ویژگی‏های محصول و برند ایشان) به زبان فنی و ارتباط با تیم طراحی، از دیگر وظایف این واحد می باشد.

واحد خدمات مشتریان از دیگر بخش‏های دپارتمان بازاریابی می‏باشد که وظیفه اصلی آن شناسایی نیازهای خدماتی و اطلاعاتی مشتری و اطلاع رسانی و پیگیری آنها بر اساس اصول ارزشی ترام می‏باشد. تنها در گروه ترام است که شما  هرزمانی که مایل هستید، می‌توانید فرآیندهای سفارش خود را  تحت نظر داشته باشید. در طول تمام زمان انجام سفارش مورد درخواست مشتری، از زمان طراحی تا تحویل محصول، واحد خدمات مشتریان گروه ترام، در هر مرحله، از طریق تماس تلفنی، پیامک، پست الکترونیک و سایر کانال های ارتباطی، گزارش لحظه به لحظه وضعیت و پیشرفت سفارش را در اختیار مشتری قرار خواهد داد.