خدمات مشتریان – ترام

خدمات مشتریان

انبارهای مجهز و وسیع

در گروه ترام ما انبارهای بسیار وسیعی را جهت نگهداری از مواد اولیه و محصولات تولید شده در نظر گرفته ایم. این انبارها از بخش‏های مجزایی تشکیل شده و ویژگی های محیطی هر کدام (دما، نور و رطوبت) با توجه به نوع محصول تولید شده و موادی (چسب، کاغذ، مرکب و …) که باید نگهداری شوند، به صورت جداگانه قابل تنظیم می‌‏باشند. بعضی از مشتریان بزرگ ما (به عنوان مثال در صنایع سلولزی، خوراکی و بهداشتی) به منظور مدیریت هزینه تمام شده محصولات خود،  چندبار در سال اقدام به واردات و یا خرید عمده کاغذ کرده تا در باز زمانی مشخصی جهت بسته بندی محصولات خود از آن استفاده کنند. این مشتریان با اخذ قراردادهای بلند مدت با گروه ترام، همواره ده‏ها تن مقوا در انبارهای ترام دارند و ما با توجه به سفارش ایشان، از این مقواها استفاده می کنیم و میزان مصرف و موجودی جدید را به اطلاع ایشان می‏‌رسانیم. بیشتر تولیدکنندگان فعال در صنعت چاپ و بسته‌بندی چنین فضایی در اختیار ندارند بنابراین فراهم کردن شرایط و مکان نگهداری این کاغذها، صرف هزینه و انرژی زیادی را متوجه شرکت‏ها خواهد کرد.

 

تولید محصول و انجام تمامی خدمات مورد نیاز به صورت متمرکز

مجموعه‏‌های کوچک و بزرگ زیادی وجود دارند که در یک یا چند زمینه محدود به تولید محصول و ارائه خدمات به مشتریان مشغول هستند، و هنگامی که سفارشی فراتر از قابلیت های خود دریافت می‌کنند (محدودیت در ظرفیت تولید و یا قابلیت‏‌های فنی) آن را برون سپاری می‌کنند. بدین ترتیب کیفیت محصول تولید شده، هزینه تمام شده، زمان تحویل، نوع مواد اولیه مصرف شده و موارد بسیار دیگر به راحتی قابل کنترل و اطمینان نمی‌باشد. در بسیاری از مجموعه های چاپ و بسته بندی تولید جعبه‏‌های دستی ساز انجام نمی‌شود؛ این در حالی است که با توجه به تنوع محصولات و رقابت گسترده تولیدکنندگان در بخش‏های مختلف بازار، نیاز به تولید جعبه‏‌های متفاوت (که به صورت اتوماتیک قابل تولید نمی‏‌باشند)، به شدت احساس می‏شود. علاوه بر این، اقلامی مانند کیف‏‌های خرید، جعبه‏‌های چند بخشی و انجام خدمات ویژه بر روی محصولات مانند نصب آهن ربا، بند، روبان و … باید بوسیله اپراتورهای چیره دست انجام شود و تاثیر بسیار زیادی در ظاهر بسته‌بندی محصول و جذب مشتری دارند. همان‏گونه که توضیح داده خواهد شد امکان تولید چنین بسته‌‏هایی تنها در تعداد کمی از تولیدکنندگان وجود دارد.

یکی از مزیت‌‏های اصلی گروه ترام برای مشتریان این است که تمامی فرایندها و خدمات مورد نیاز در تولید یک بسته‏‌بندی مبتنی بر تکنولوژی چاپ افست بر روی مقوا، از ابتدا تا انتها در مجموعه ترام انجام می‌شود. همزمان با ثبت درخواست مشتری و تایید قرار داد، مشتری از تاریخ دریافت کالای خود اطلاع یافته و نیاز به هیچ گونه فرایند دیگری نمی‌باشد. گروه ترام هرآنچه که باید را انجام می‌دهد تا محصول با کیفیت در زمان مورد نظر به مشتری تحویل گردد.