تغییر زبان

پشتیبانی فنی

ما کار شما را آسان می‌کنیم
پشتیبانی فنییک محصول فوق العاده قبل از اینکه به مشتری تحویل شود، باید فرایندهای حرفه ای طراحی، پیش از چاپ، چاپ، پس از چاپ و تضمین کیفیت را طی کند. متخصصین ترام، همواره با اعمال بالاترین استانداردهای ممکن و با استفاده از تجهیزات روز همواره سعی در جلب اعتماد مشتری دارند.

طراحان ترام با استفاده از ترند بسته بندی روز، بهترین ساختار و طرح جعبه را به مشتری ارائه می کنند. تیم مهندسی پیش از چاپ، قالب ها، کلیشه، رنگ بندی، چیدمان صفحه و تمامی اقدامات مورد نیاز جهت چاپ بهینه و با کیفیت را فراهم خواهند کرد. تیم متخصص چاپ ترام با برخورداری از تجریه با ارزش خود و با استفاده از بروز ترین دستگاه های سخت افزاری، نهایت ظرافت و کیفیت محصول را در فرایند چاپ در اختیار مشتری قرار می دهند. با توجه به نوع بسته طراحی شده، عملیات مورد نیاز پس از چاپ از جمله خطوط تا و برش، عملیات ویژه چاپ مانند طلاکوب و سایر موارد، همگی در گروه ترام و البته با نظارت دائمی تیم کنترل کیفی صورت می گیرد.

با توجه به نوع محصول و میزان حساسیت های مشتری، متد و استانداردهای تیم کنترل کیفی برای محصولات متفاوت قابل مذاکره و بازبینی خواهند بود.