چشم انداز – ترام

چشم انداز

چشم انداز گروه ترام:

تداوم استراتژی های بلند مدت، فلسفه اصلی گروه ترام را تشکیل می‌دهد. ارائه بهترین راهکار برای بهترین محصول اصلی‌ترین هدفی است که در روحیه تمام پرسنل ترام نهادینه شده است.

چهار اصل راهنمای ترام عبارتند از:

۱. تعهد به انجام مسئولیت
۲. رشد اقتصادی مستمر
۳. مشتری به عنوان شریک تجاری
۴. نیروی انسانی به عنوان عامل موفقیت

متعهد به مسئولیت‌های خود در قبال مشتریان، جامعه و محیط زیست

برنامه‌ریزی گروه ترام باید به گونه‌ای باشد که تا سال ۱۴۰۰ سیستم ERP به طور کامل در تمام بخش‌ها استقرار یافته و بیش از ۹۸ درصد سفارشات در زمان مقرر تحویل مشتریان شود.

از سوی تیم مدیریت ارشد ترام، برای ما، الزام همواره به تولید بر اساس استانداردهای بین المللی بهداشتی، ایمنی و صنعت چاپ بوده و خواهد بود. حفظ محیط زیست، جنگل ها و درختان دغدغه اصلی ترام است.

مشتریان هدف، ما را با ارزشهایمان می‌شناسند و باور دارند که ارزشهای ما فقط شعار نیست. همواره تمام تلاش ما در ترام دست یابی به رضایت مشتریان است.

موفقیت اقتصادی مستمر

ترام همواره سیستمی پایدار و کارا بوده و حفظ این روند همواره وظیفه ما بوده است.

هدف اصلی گروه ترام در آینده ای نه چندان دور، تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده جعبه های مقوایی در خاور میانه است.

مصرف ۲۵۰۰۰ تن مقوا در سال۱۴۰۰ شاید در زمان حال یک هدف بزرگ به نظر برسد اما برنامه ریزی دقیقی که از سوی تیم هدایت کننده ترام در این خصوص صورت گرفته، آن را به هدفی دست یافتنی تبدیل کرده است.

مشتری به عنوان شریک تجاری و نوآوری به عنوان پیشران گروه ترام

تمام تلاش ما در جهت پاسخگویی شایسته به نیاز مشتریان است. هدف ما این است که مشتریان ما را شریک تجاری مناسبی برای خود دانسته و محصولات و خدمات ارائه شده از ترام در ذهن مشتریان تفاوت معنادار مثبتی با رقبا داشته باشد.

سیستم مدیریت کلیه واحدهای ما در ترام مدون، دانش محور و نوآور بوده و خواهد بود.

مسیری که امروز در آن حرکت می کنیم باید به گونه ای باشد که در سال ۱۴۰۰ نوآوری و خلاقیت در ارایه خدمات و محصولات در ترام نهادینه شده باشد.

ما باید در آینده ای نه چندان دور انتخاب اول در ذهن مشتریان هدف باشیم.

نیروی انسانی به عنوان عامل موفقیت

اکنون در ترام ما بیش از ۲۵۰ نفر هستیم که منطبق بر شایستگیها و تواناییهای تعریف شده سازمان با روحیه بالا و بهره ور در ترام کار می کنیم و خود و خانواده مان به همکاری با ترام افتخار می کنیم.

با اجرایی شدن فاز اول طرح توسعه در سال ۱۳۹۷، تعداد پرسنل شاغل در آن به بیش از ۶۰۰ نفر خواهد رسید و در نهایت در سال ۱۴۰۰ گروه ترام، تبدیل به برترین برند کارفرمایی در صنعت چاپ و بسته بندی خواهد شد.

چشم انداز گروه ترام